خانه دستگاه های پالسی فلزیاب پالسی “گولد مانستر۱۰۰۰”

فلزیاب پالسی “گولد مانستر۱۰۰۰”

0
0
330

فلزیاب پالسی "گولد مانستر1000"

محصول شرکت ماینلب استرالیا با عمق کاوش یک متر. از جدیدترین تولیدات سال ۲۰۱۷ شرکت ماینلب است.این دستگاه توان تشخیص اهداف کوچک مانند سکه و تکه های ریز طلا را دارا میباشد.دستگاه فلزیاب گولد مانستر ۱۰۰۰ بهترین فلزیاب برای سکه یابی است.از این فلزیاب میتوان به عنوان وسیله ای کمکی که دارای تفکیک بسیار خوبی است استفاده کنند. کوچک و قابل حمل و جدا شدن کلیه قسمتهای دستگاه . دارای Auto Balance است. نیازی به هیچ تغییری نیست.فقط دستگاه را روشن کنید. دارای بیشترین میزان حساسیت به طلا است. میزان حساسیت دستگاه قابل تنظیم است. بهترین وسیله برای اهداف کوچک در عمق زیاد است. توصیه میشود در کنار جی پی ایکس ۵۰۰۰ برای پاکسازی محیط از این دستگاه استفاده کنید. در محیط های آلوده میتوان از آن برای پاکسازی استفاده نمود. دارای دو کویل برای کاوش در عمقهای متفاوت است. میتوان صدای خروجی رو تنظیم کرد. این دستگاه در قیاس و مقایسه با سایر فلزیاب ها VLF از بازه فرکانسی  KHZ45 که دارای حساسیت خیلی زیادی به طلا است استفاده میکند.بهترین فرکانس برای یافتن طلا های کوچک و بزرگ است. این سیستم دارای دو مد کاری است که اپراتور میتواند با توجه به نیاز از آن استفاده نماید.حذف نویز زمین به صورت اتوماتیک.شروع بکار سیستم در کمتر از ۵ ثانیه. میتوان از باطری قابل شارژ یا از باطری ها قلمی استفاده کرد.
مد طلا : در این مد دستگاه فقط به طلا یا فلزات مشابه طلا حساسیت نشان میدهد.عمق دستگاه در این مد کاری کم است ولی دستگاه دارای تفکیک بسیار عالی است.
مد All Metal : در این مد کاری دستگاه به یک اندازه به فلزات متفاوت حساسیت نشون میده. عمق نفوذ دستگاه در مد All Metal بسایر بیشتر از مد Gold است. دارای دو سال گارانتی و سه سال خدمات بعد ازفروش.

تلفن تماس جهت سفارش دستگاه

 ۰۹۰۱۳۵۴۵۴۱۵

 تحویل با تست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده علی
 • سیستم فلزیاب پالسی “ام دی سی اس۲۰۰”

  سیستم فلزیاب پالسی “ام دی سی اس۲۰۰” این سیستم CS200 از Vellemann دارای قابلیت …
 • ناگت

  فلزیاب پالسی “ناگت”

  سیستم پالسی فلزیاب “ناگت” دارای عمق مفید ۲متر. محل ذخیره سازی ۹٫۵ میلیمتر، مقا…
 • سیستم فلزیاب “فوکس آی”

    سیستم فلزیاب “فوکس آی” دارای عمق کاوش ۳تا۴متر. جدیدترین سیستم موجود که …
بارگذاری بیشتر در دستگاه های پالسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آیا سنگ نوشته ها آدرس دفینه هستند؟

در بسیاری از نقاط کشور سنگ نوشته هایی را چه به صورت نوشته و یا حکاکی می بینیم که متاسفانه …